Komentarze

odp. do komentarza Piotra

Witam, dziękuje za wiadomość.

Ale co po staremu? W urzędzie są zatrudnione nowe, młode, kompetentne osoby. Jeżeli ma Pan jakieś uwagi czy sugestie to bardzo proszę o informacje. W mojej ocenie już bardzo dużo się zmieniło i zmienia cały czas.

Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam!

 

Poprawiony (wtorek, 23 sierpnia 2011 12:30)

 

....

 Witam. Doskonale pamietam wiele obiecujace haslo Panskiej kampani wyborczej "Dajmy sznse młodym" tymczasem w Urzedzie Gminy w Skrzyszowie wszystko po stremu.
 

likwidacją kursów PKS-u

Mieszkańcy Skrzyszowa dojeżdżający do pracy do Tarnowa są zaniepokojeni likwidacją kursów PKS-u. Komunikacja prywatna natomiast w godzinach szczytu nie zabiera nas z przystanków z uwagi na przepełnienie autobusów. W weekendy jest jeszcze gorzej z ilością kursów. Wzorem innych miejscowości podmiejskich może wieś Skrzyszów mogłaby obsługiwać komunikacja miejska.
 

kosze na śmieci

Podoba mi się pomysł z koszami na przystankach, ale w pierwszej kolejności prosimy Pana Wójta o wyegzekwowanie od mieszkańców naszej Gminy obowiązku podpisania umowy o wywóz nieczystości (odpadów komunalnych).
Zaowocuje to nam czystszym powietrzem (mamy obecnie okres grzewczy)jak też brakiem worków ze śmieciami w przydrożnych rowach jak i na przystankach.
 

spotkaniem seniorów

Cieszymy się że mamy konkretnego człowieka na stanowisku wójta. Bardzo dobry pomysł z tym spotkaniem seniorów. Wiem jakie duże znaczenie ma takie spotkanie dla nich. Wiem dlatego że w Pogórskiej Woli są od dawna organizowanie, przez akcje katolicką. Są też inne spotkania jak śpiewanie pieśni patriotycznych. Podziwiam panie które się tym zajmuj. Są jeszcze inne spotkania jak zabawy karnawałowe dla dzieci. Na przykład jutro taka jest organizowana. Organizowane są konkursy recytatorskie dzieci i młodzież. Są to bardzo miłe spotkania. Pozdrawiam.
 
Więcej artykułów…