Komentarze

Dzień dobry,
Cieszę się, że w naszej gminie dzieje się tyle w sporcie, chodzi mi o drużyny w piłce nożnej, koszykówce, piłce ręcznej czy tenisie stołowym, ale dlaczego nie mamy zespołu siatkarskiego - przecież ta dyscyplina sportu jest w naszym kraju szalenie popularna a sąsiednie gminy mają swoje zespoły czy nie fajnie byłoby po-rywalizować z nimi?
 
Tekst bloga będzie ukazywał się raz na tydzień.
 
Dużo się dowiedziałem mam nadzieje ze autor doda cos nowego)
 

odp dla P.Piotra

 

Witam, dziękuję za wiadomość.

Jeżeli chodzi o petentów - klientów, to oczywiście ma Pan rację w Urzędzie to klient jest najważniejszy. To cały czas staram się wpoić pracownikom. Jeżeli natomiast któryś z pracowników nie umie się zachować, to proszę podać imię i nazwisko i się tym zajmę. Jeszcze raz dziękuję za wiadomość i pozdrawiam!

 
Witam.Przez dłuższy czas nie było mnie w kraju toteż nie dane mi było opwiedzieć Panu co według mnie nie uległo zmianie w Urzędzie Gminy. Chodzi mi o to,że w urzędzie nadal znajdują się osoby, które najwyższy czas zastąpić. Nieczęsto bywam w urzędzie, chodzę tam jeśli naprawdę muszę i odnoszę wrażenie, że część urzędników traktuje petentów z góry. Wydaj mnie się, że to nie tak powinno być, gdyż to nie petent jest dla urzędu lecz odwrotnie. Myślę, że coś z tym należy zrobić. Pozdrawiam Piotr.
 
Więcej artykułów…