W 21 października 2018r. wybraliście Państwo władze samorządowe gminy Skrzyszów. 93,4% głosujących postanowiło ponownie powierzyć mi godność gospodarza gminy. To prawdziwie historyczny wynik. Przyjąłem go z ogromnym wzruszeniem, a zarazem poczuciem wielkiej satysfakcji, ze świadomością, że stanowi on nie tylko wyraz aprobaty dla zaproponowanego przeze mnie programu dla naszej lokalnej społeczności na najbliższą kadencję, ale przede wszystkim jest oceną minionych 8 lat. Jest on efektem zarówno mojej pracy, jak i wysiłku całej rzeszy wspaniałych ludzi, z którymi w tym okresie miałem zaszczyt i przyjemność współpracować. To nasze wspólne zwycięstwo!

Serdecznie dziękuję Państwu za udział w wyborach i obdarzenie mandatem zaufania mnie oraz moich najbliższych współpracowników w nowej radzie gminy. Dzięki Państwa głosom będziemy mogli kontynuować naszą wizję rozwoju gminy Skrzyszów. Poczucie tak wielkiego poparcia i zaufania z pewnością jest ogromną satysfakcją, będąc jednocześnie wielkim wyzwaniem.

Obiecuję u progu nowej kadencji, że zrobimy wszystko, aby tego zaufania nie zawieść. Liczę na wsparcie i pomoc wszystkich, którym dobro naszej małej ojczyzny leży na sercu. Gorąco zachęcam do współpracy przy dziele budowy nowoczesnej, bezpiecznej i przyjaznej mieszkańcom gminy. Wyruszmy RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ !