Marcin Kiwior - wójt Gminy Skrzyszów

19.11.2010

Bilans kadencji samorządów w regionie

Bilans Kadencji - opis

Oraz

wejście na stronę z bilansem

 

Bilans Kadencji to narzędzie, pozwalające w kilku kliknięciach komputerową myszką dowiedzieć się, co i jak zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat w każdej z niemal 2500 polskich gmin. Przemiany przedstawiono tu, nie poprzez ich subiektywny opis, lecz w formie obiektywnych wskaźników m.in. demograficznych, gospodarczych, a także tych, świadczących o komforcie życia mieszkańców oraz gospodarności władz samorządowych.

 

 
 

18.11.2010

Ponieważ zainteresowanie dzisiejszym czatem z kandydatem na wójta Marcinem Kiwiorem przeszło nasze najśmielsze oczekiwanie i nasz serwer " nie wytrzymał" takiego obciążenia zapraszamy na jutrzejszy czat. Postaramy się by odbył się on bez nieprzewidzianych komplikacji. Tak jak dziś nie będzie on MODEROWANY, aby każdy chętny do wzięcia udziału w nim miał możliwość swobodnej wypowiedzi. Bardzo cieszy nas tak duże zainteresowanie z Państwa strony.

Przepraszamy za utrudnienia.

 
 
 16.11.2010

18 listopada 2010 o godz.18.15 do 19.15 na naszej stronie odbędzie się czat z Marcinem Kiwiorem - kandydatem na wójta Gminy Skrzyszów.

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy!!!